Babu - dřevěné příběhy

Babu - dřevěné příběhy je balíček dřevěných bloků pro vyprávění příběhů dětem. Děti milují hry na skutečný svět a chtějí mu porozumět. Stavba domu, zámku, školky, restauraca, farmy, majáku, vlaku je pouze začátkem hry. S dětmi budete tvořit nekonečné příběhy, čímž podpoříte jejich fantasii a zvýšíte komunikační dovednosti. Uvolněte vlastní fantasii, použijte farebný papír, kameny, a další materiály nebo jiné hračky - třeba Dupo nebo Igráčky, které máte po ruce a vaše sny se promění v realitu.

Babu's Wooden Stories jsme navrhli s hlubokým respektem k přírodě a trvalo udržitelným lesům. Dřevo pochází z lesů České republiky a je zpracováno výhradně v České republice. To nám poskytuje možnost kontroly kvality dřeva i použitých technologiích. Používáme výhradně dřevo tvrdých dřevin, abychom zajistili maximální životnost hraček a vysokou kvalitu povrchu dřevěných bloků. Vaše vnoučata tak možná jednoho dne znovu objeví Babu - dřevěné příběhy kdesi na půdě a budou po Vás chtít aby jste jim vyprávěli příběhy tak jak jste je vyprávěli před lety jejich rodičům.

Babu - dřevěné příběhy je vyroben bez jemné povrchové úpravy, nabízí tak dětem přirozený a čistý kontakt s dřevem. Nepoužíváme žádné ochranné nátěry, přírodní ani chemické. 

V procesu výroby se dřevo suší cca 3 roky ve stínu a následně se dosouší v speciální sušičce na dřevo. Přirozenou vlastností dřeva je, že vlivem okolního prostředí (vlhkost, teplota) mění svoje vlastnosti i tvar. Tyto změny nemají vliv na hratelnost a nejsou důvodem pro reklamaci. Předcházejte kontaktu s vodou, jídlem. Proto je tato dřevěná hračka nejvhodnější pro děti, kdy již neberou hračky do pusy. V případě znečištění povrch očištěte vlhkým hadříkem, do sucha vytřete a přebruste smirkovým papírem. 

V případě nespokojenosti můžete zboží vrátit do dvou týdnů. Vrácené zboží bude z hygienických důvodů nebude znovu nabídnuto ale ekologicky likvidováno.

Dostupnost - u vás: : 30.01.2020